İptal ve İade Politikası

İPTAL VE İADE

Ürünlerimiz tamamen doğal malzemeler kullanılarak el işçiliğiyle bizim atölyemizde üretilir. Gerek malzemenin doğasından, gerekse el işçiliği ile yapılmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir. Ürünlerimiz fabrikasyon olmadığı için çok az da olsa sitedeki görsellerden farklılık içerebilirler. Çünkü el işçiliğiyle üretilen ürünlerdir ve tektir. Ürünlerimiz kaliteli malzemeden üretilmektedir ve uzun süre kullanıma dayanıklıdır. Ürünlerimizi paketlemeden önce tekrardan kontrol ederiz.

İADE ŞARTLARI

Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda maalesef ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ

  1. İade Edilecek Ürün
  2. İade Edilecek Ürünün Faturası (Tüm nüshaları ile birlikte)
  3. İade Formu

İADE SÜRESİ, ÜCRETLENDİRME, İADE ŞEKLİ

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde sitemiz üzerinden aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Ürünü taşıma ücreti olmadan ücretsiz iade edebilirsiniz. Taşıma ücretleri satıcıya aittir.

İade etmek istediğiniz ürünün ve ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış olması gerekir ve eksiksiz olarak orijinal kutusu ile gönderilmelidir. Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler iade edilemez. 

Lütfen iade işlemi için, ürünü bize göndermeden önce kargoda size gönderilen İade formunu doldurun. Siparişinizle birlikte size gönderilen İade formunu eksiksiz doldurup ürünle birlikte bize göndermeniz gerekmektedir.

İADENİN DEĞERLENDİRİLMESİ

Ürününüz bizim tarafımızdan teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, faturası kontrol edilecek ve yukarıda belirtilen iade koşulları kapsamında e-posta adresinize iade işlemlerinin onay durumuna ilişkin bilgi gönderilecektir. İade işleminin onaylanması durumunda; iade başvurusundaki tercihiniz doğrultusunda 3 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir. Bankanızın hesabınıza aktarım süresi değişiklik gösterebilir.

İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün, adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

 Aldığınız ürün ‘hasarlı’ ya da ambalajı ‘deforme’ ise bunun için ‘Kargo Hasar Tespit Tutanağı’ gerekmektedir. Aksi takdirde ürününüz için yapacağınız ‘hasar bildirimi’ kabul edilmeyecektir.

DEĞİŞİM

Sitemizde değişim imkanı bulunmamakta olup ürün iadesi kabul edimektedir.

İADE  SÜRECİ TAKİBİ

Talebinizle ilgili size gönderdiğimiz bilgilendirme mesajlarını “Hesabım” sayfasındaki mesajlar bölümünde görebilir, yapılacak işlemin sürecini kolayca takip edebilirsiniz.

 

 

 

Ana Sayfa Ürünler Sepet {{ basket_count }} Hesabım