Kurumsal

LEATHER HARMONICA

%100 HAKİKİ DERİ %100 EL YAPIMI

Müşterilerimizin memnuniyeti, en önemli motivasyon kaynağımızdır.

KENDİMİZE HAS VE ŞIK TASARIMLARIMIZI SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZDE BULUŞTURMAKTAN GURURLUYUZ.

      Geçmiş dönemlerde atalarımın da ilgilenmiş olduğu deri ve/veya dericilik konusu, benim de yıllarca ilgimi çekerek hayranlıkla deri ürünler kullanmama vesile olmuştur. Ailemin yakın geçmişte kendine uygun ve kullanışlı bir çanta ihtiyacını karşılayamaması üzerine “ biz de kendimiz yaparız” diyerek adım attığımız bu işimizi; yıllar içerisinde ihtiyaçtan hobiye, hobiden ustalığa dönüştürüp, ileri derecede geliştiğimizi düşündüğümüz, aynı zamanda da kalitemizden ödün vermediğimiz ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

 

           Birinci sınıf hakiki dana derisinden özenle hazırlayıp ürettiğimiz ürünlerimiz, hiçbir makine vb. kullanılmadan; hazırlanışı, kalıbın deri üzerine hatasız geçirilmesi, ürünün kesilip delinmesi ile parçaların titizlik ve özenle birbirine dikilmesi tamamen %100 el yapımıdır. Yapılan bütün ürünlerin yapım aşamasından başlangıç ve bitiş evresine kadar hepsinin bir hikâyesi, yaşanmışlığı ve bir anısı oluşmaktadır. Ürünümüzü kullanmaya başladıktan sonra bahsettiğimiz duyguların sizlere birer birer yansıyacağından şüphemiz yoktur ki her bir ürünümüzün ne kadar özel olduğunu görebilirsiniz, hele ki size ait özel siparişiniz ise…

 

Bizimle sitemizden, çağrı merkezimizden ve sosyal medya hesabımız üzerinden iletişimize geçebilirsiniz. Bizleri takip etmeyi unutmayın.

E-mail: [email protected]
Çağrı Merkezi: 0850 307 7099
Instagram: @leatherharmonica

Ana Sayfa Ürünler Sepet {{ basket_count }} Hesabım